Tjeter termet ne Tirane dhe Durres

Ndaje

Nje tjetër lëkundje e forte ka shkundur vendin. 

Lekundja ka qënë e fortë me magnitude 5.4 balle e shkalles rihter nga matesit nderkombetare te lekundjeve sizmike.

Lekundja ndodhi rreth ores 7 te mengjesit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje