Vidhet banesa e biznesmenit në Elbasan, ja sa para morën hajdutët

Ndaje

Një banesë është vjedhur pasditen e të dielës në qytetin e Elbasanit. Bëhet fjalë për shtëpinë e biznesmenit Lutfi Bici, në Elbasan që ka një ndërmarrje përpunimi druri.

Mësohet se hajdutët janë futur në banesë pasditen e të dielës dhe kanë arritur të marrin dy milionë lekë të reja.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje