Horoskopi, 24 tetor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Ndaje

Dashi

Nëse doni qe marrëdhënia me partnerin te ece edhe me mire sot duhet te tregoheni me te përkujdesur për te dhe t’i kushtoni kohen e duhur. Beqaret do realizojnë një takim mbresëlënës i cili nuk duhet humbur për asnjë lloj arsyeje. Ne planin financiar Hëna do iu nxite te merrni vendimet e duhura. Ato para qe keni do dini t’i menaxhoni me kujdes.

Demi

Do ngrini shume pikëpyetje sot mbi lidhjen qe keni krijuar dhe nuk do ndiheni aspak te qete derisa te flisni hapur me partnerin dhe te sqaroheni. Beqaret nuk duhet te nxitohen, por t’i marrin gjerat shtruar. Situata mund te ndryshoje tërësisht për ta nëse bëjnë durim. Financat do jene pika juaj me e dobët. Kujdes me shpenzimet e pamenduara sepse do përballeni me probleme serioze.

Binjaket

Do i besoni verbërisht partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe do merrni vendime shume te rëndësishme mbi te ardhmen. Beqaret nuk do jene ne humor aspak te mire dhe nuk do bëjnë asnjë hap për te krijuar ndonjë lidhje. As me miqtë nuk do kenë durim te qëndrojnë. Ne planin financiar mos iu besoni këshillave qe do iu japin persona qe sapo i keni njohur.

Gaforrja

Mos u tregoni ironike me partnerin tuaj gjate kësaj dite sepse ne një moment ai mund te mërzitet dhe te mbyllet ne vetvete. Beqaret nga ana tjetër nuk duhet ta humbin për asnjë çast besimin dhe shpresën se do e gjejnë princin e kaltër. Bëjini sytë katër. Me financat do tregoheni shume te zotet dhe nuk do hidhni asnjë hap te nxituar. Nuk priten vështirësi.

Luani

Partneri do mundohet t’ua plotësoje te gjitha dëshirat gjate kësaj dite vetëm e vetëm qe ju te ndiheni për mrekulli. Ai ju do me shume se veten e tij. Beqaret do kenë një takim interesant, por yjet këshillojnë te mos tregohen menjëherë te hapur me personat qe do ndeshin. Financat nuk do jene ne gjendje te trazuar megjithatë duhet shtrënguar paksa rripi.

Virgjeresha

Dite me e favorshme për beqaret kjo e sotmja. Do ketë takime te papritura me persona qe do i mrekullojnë dhe do i bëjnë menjëherë për vete. Te dashuruarit do kenë një dite te zakonshme dhe pa asgjë te veçante. Gjithsesi nuk do ndodhe asgjë për t’u shqetësuar. Financat do jene te mira, prandaj duhet te përfitoni për te bere ndonjë investim me shume.

Peshorja

Nëse doni qe marrëdhënia ne çift te shkoje mire ndërmjet jush dhe atij qe keni ne krah duhet te bëni disa lëshime dhe te mos e kundërshtoni gjithë kohës partnerin. Beqaret do kenë mbështetjen e Saturnit për te gjetur princin e tyre te kaltër. Dita do jete shume me ndryshe se zakonisht. Ne planin financiar ka rrezik te përballeni me vështirësi. Kujdes!

Akrepi

Mos tentoni aspak te joshni persona te tjerë sot sepse do keni probleme shume te mëdha me partnerin tuaj. Nëse nga ana tjetër nuk ndjeni me aq shume sa me pare për atë mos ja fshihni. Beqaret nuk do jene me fat kështu qe sado qe te kërkojnë nuk kane për ta gjetur princin e kaltër. Financat do jene te mira, kështu qe mund te përfitoni edhe për te hequr ndonjë para mënjanë.

Shigjetari

Nuk do ketë pasion te zjarrte sot ne jetën tuaj ne çift megjithatë as probleme serioze nuk priten. Mundohuni ta merrni çdo gjë me qetësi dhe te mos alarmoheni. Beqaret do kenë njohje te reja, por nuk do jene shume te sigurte nëse ata janë aq te përshtatshëm sa për te krijuar një lidhje. Ne planin financiar tregohuni me te moderuar qe te mos keni vështirësi.

Bricjapi

Ka rrezik qe dita e sotme te jete mbushur me tension dhe mosmarrëveshje te shumta për çiftet. Mundohuni te tregoheni paska me te arsyeshëm dhe te mateni mire me fjalët. Beqaret nuk do kenë fat as sot kështu qe do bëjnë mire te mos bëjnë sakrifica te kota. Financat do jete te stabilizuara fale ndihmës qe do iu jap enje mik shume i ngushte.

Ujori

Do afroheni me shume me partnerin tuaj gjate kësaj jave dhe do sqaroni çmos keqkuptim qe keni pasur para disa kohesh. Do qetësoheni mjaft për këtë fakt. Beqaret duhet t’i marrin me seriozisht propozimet qe do iu bëhen sepse koha ikën shpejt. Financat do jene shume te mira. Përfitoni nga kjo për te kryer investime te rëndësishme apo për te hequr disa para mënjanë.

Peshqit

Mos e fajësoni veten tuaj për asgjë sot sepse nuk keni për te përfituar aspak nga kjo. Partneri do kërkojë te bashkëpunoje për gjithçka ne mënyre qe situata te stabilizohet. Beqaret nuk duhet t’ua hedhin sytë personave qe e kane tashme një lidhje. Ne planin financiar do jeni luftarake dhe do arrini jo vetëm ta stabilizoni situatën, por edhe te keni permiresime.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje