Ndoka: Rilindja arreston banorët që po i bllokojnë rrugën korrupsionit qeveritar

Ndaje

Kryedemokristiani Nard Ndoka, ka reaguar pas skandalit të sotëm të Policisë së Shtetit, e cila arreston banorët e Unazës së re se përse protestojnë për pronën e tyre.

Me anë të një postimi në Facebook, Ndoka shkruan se policia arreston qytetarët që po i bllokojnë rrugën korrupsionit të qeverisë.

Ja Postimi i Ndokës:

Arreston qytetarët, që i bllokojnë rrugën korrupsionit të qeverisë! Rilindja 👎

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje