Fifi nuk do të jetë më në emisionin e të shtunës, arsyeja është Luana Vjollca

Ndaje

Këngëtarja shumë e dashur Fifi ka dhënë njoftimin se nuk do të jetë më pjesë e emisionit “Shiko kush luan.” Lidhur me këtë, Fifi ka treguar edhe arsyen, duke bërë moderatoren Luana Vjollcën fajtore për largimin e saj.

Ej nanusha, pas gjithë kërkesave dhe pyetjeve që më keni bo, këtë sezon nuk do të jem më pjesë e “Shiko Kush Luan”… Arsyeja është Luana Vjollca”, shkruan Fifi.

Nga vajzat ende nuk eshte konfirmuar ndonjë zënkë, por fakti që Fifi është larguar në momentin e fundit, tregon për diçka serioze mes tyre.

https://www.instagram.com/p/B24buIoA9vK/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje