Roskovec/ Shpërthen bombola e gazit , shkatërrohet banesa

0Shares
0
Foto Ilustruese

Ngjarja ka ndodhur në fshatit Kuman të Roskovecit, ku për arsye ende të paqarta ka plasur një bombol gazi duke shkaktuar djegien e një banese.

Në momentin e shpërthimit nuk ka pasur njerëz në banesë e fatmirësisht nuk ka të lënduar. Raportohet për dëme të shumta materiale. Forcat zjarrfikëse të Roskovecit kanë shkuar në vendngjarje.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje