LAJMI I FUNDIT/ Aksident te rruga e Durresit ne Tirane, 4 makina perplasen, ka te plagosur

Ndaje

Një aksident i katërfishtë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte tek Rruga e Durrësit në Tirane, raporton Panirama.

Sic e shihni edhe në fotot e siguruara nga Panorama, mjetet janë përplasur fort me njëra-tjetrën.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe ambulanca. Raportohet për 4 të plagosur, por jo rëndë.

Aksidenti ka shkaktuar kaos në lëvizjen e mjeteve në këtë aks të rëndësishëm sidomos në orët e para të mëngjesit që qytetarët shkojnë në punë.

Pritet njoftimi i policisë për ngjarjen./PANORAMA

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje