Pse hesht hajduti psiqik për bankomatin e tij personal?Basha ua jep përgjigjen me fjalët e treshes Rama-Dako-Avdylaj

Ne rrjetin social facebook Kryetari I Partise Demokratike Lulzim Basha ka postuar nje video , dhe shprehet se kryeministri po hesht dhe po fshihet perdite pas mashtrimeve.

Postimi I plote:

Pse hesht hajduti psiqik për bankomatin e tij personal?
Pse fshihet përditë pas mashtrimeve për 6 kullat 200 milionë euro dhe nuk belbëzon asnjë fjalë për Dakon?
Pse ka emëruar e po emëron vetëm kamikazë dhe shërbëtorë të krimit dhe të hajdutëve me pushtet në prokurorinë dhe drejtësinë e kapur?
Përgjigjet i gjeni vetë në fjalët e treshes
Rama-Dako-Avdylaj:

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/379551639429926/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje