“Ramës i ushtrohet kontroll special nga policia e kufirit e Mbretërisë së Hollandës”

0Shares
0

Pak minuta më parë Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një foto ku shihet kryeministri Edi Rama dhe një tjetër zonjë, të cilët sipas Berishës u është ushtruar kontroll special nga autoritet policore të kufirit të Mbretërisë së Hollandes.

Foton Berisha e shoqëron me mbishkrimin:

Kontroll special nga autoritetet policore te kufirit te Mbreterise se Hollandes! sb

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje