Denoncimi te Berisha: I lidhur me grupet kriminale, emërohet shef në Forcat Detare

Një tjetër denoncim i një qytetari dixhital është publikuar sot nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Sipas qytetarit, thuhet se një person i quajtur Olsi Avduli, që ka lidhje me trafikantët është emëruar shef operacional në Forcat Detare.

POSTIMI I PLOTË I BERISHËS

Ne narkoshtet trafiku i droges eshte merite!
Lartesohet ne detyre Narkooficeri i Marines qe krijonte shtigjet e lira per kalimin e gomoneve! sb
Pershendetje.ju uroj shendet.Dua te bej nje denoncim lidhur emerimet qe bejne ne strukturat drejtuse ne forcat detare olsi avduli i vellai policit Avduli qe ishte i lidhur me grupet kriminale ka qene qe bente planin e patrullimit te anijeve ne dete ne menyre te shmangte kapjen e zbulimin e gomoneve ne dete.sot prap ai person vazhdon ne post akoma me lart,eshte shef operacional.mos ndoshta eshte financimi i krimit ne keto emerime.ky fakt doli nga biseda qe kisha kete fundjav me nje mikun tim qe punon ne baze.ju lutem anonim sepse eshte shume e rrezikshme.e di qe vetem ju mund ta beni publike kete rast.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje