Çfarë e ke Enver Hoxhën? Sinani tregon lidhjen me ish diktatorin dhe nipin e tij

Ndaje

I ftuar në ‘Kurthin e Piter Pan’ këngëtari Sinan Hoxha ka hapur zemrën përballë fëmijëve. Ai ka treguar për fëmijërinë e tij, jetën bashkëshortore si dhe nëse mendon të shtojnë familjen me një një tjetër fëmijë.

Një pyetje që ka kuriozuar fëmijët është nëse Sianani ka lidhje farefisnore me ish diktatorin Enver Hoxha, nisur kjo nga mbiemri i tij.

Xheison, një prej fëmijëve i drejton pyetjen : Çfarë e ke Enver Hoxhën?

‘Xheison ti i ke këto pyetjet me spec kështu…. Enver Hoxhën nuk e kam gjë, por nipin e tij e kam shok.’ Është përgjigjur këngëtari.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje