Çfarë po ndodh? Fqinji gjen një vajzë të vdekur

Ndaje
Trupi i pajetë i një femre është sjellë në Emergjencën e Spitalit Rajonal të Prizrenit. Viktima nga fshati Mazrek fillimisht ishte raportuar si e zhdukur dhe më vonë është gjetur nga fqinji në afërsi të shtëpisë.
Me vendim të Prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. Ndërkaq, deri tani, asnjë nga familjarët e viktimës nuk ka folur për të treguar ndonjë detaj rreth zhdukjes e më pas vdekjes së vajzës. Sidoqoftë, në Kosovë vazhdon të jetë i lartë numri i të zhdukurve që lajmërohen në Polici. Madje, shumë prej tyre janë gjetur pa shenja jete

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje