Chris Brown nuk i trembet akuzave për përdhunim, vazhdon xhirimet në Paris

Ndaje

Chris Brown vazhdon të qëndrojë në Paris, pasi policët e lanë atë të lirë. Këngëtari u arrestua pas akuzave të një modele se e kishte përdhunuar dhe dhunuar.

TMZ ka mësuar se këngëtari është në mes të xhirimit të një videoje muzikore. Ai u pa të mërkurën në një rrugë në Paris duke kërcyer me grupin e tij.

Chris po punon për një këngë të ardhshme të quajtur “Back to Love” – ​​kështu që është shumë e rëndësishme të dalë mirë, për të ngritur numrin e shikuesve. Burimet thonë se përveç video, ai po punon edhe në një projekt tjetër me një studio.

Më parë gjatë ditës, Brown u pa publikisht për herë të parë që nga arrestimi i tij kur u largua nga Hotel Mandarin Oriental – i njëjti vend ku thuhet se ka ndodhur përdhunimi. Kur doli para mediave ai tha se kishte shumë dashuri për të gjithë.

Ai u arrestua të hënën natën nga policia franceze për akuzat e dhunshme dhe të narkotikëve, por u lirua po të njëjtën ditë pa kushte. Chris u lejua të mbante pasaportën e tij dhe të kthehej në shtëpi, por ai nuk e ka me ngut për të ikur.

Ai ka mohuar çdo akuzë dhe thotë se do të padisë akuzuesin e tij për shpifje.

DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje