Sa vite ke qenë e lidhur me Noizyn? Rike Roçi kthen përgjigjen surprizuese

Ndaje

Menjëherë kur ajo u bë një nga protagonistet e Big Brother qarkulluan në media disa foto të saj krah reperit Noizy.

Shpesh herë Rike Roçi është pyetur për këtë romancë. Dhe ja ku vjen sërisht një pyetje lidhur me të njëjtën temë.

‘Për sa kohë ke nqenë e lidhur me Noizy’ e ka pyetur një nga fansat e saj.

Por Rikes i është sosur durimi dhe ka kthyer këtë përgjigje.

‘Ehaaa kam thënë disa herë kam thënë disa herë që kurrë nuk kemi qenë të lidhur.U bë vite me këtë histori. Boll. Vetëm shokë’ shkruan ajo.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje