Eltoni dekonspiron deputetin gay që shkoi me shoferin e tij

Biznesmeni Elton Ilirjani, tha sot në programin ‘Trokit’ me moderatorët Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni se njeh një deputet që ka shkuar me shoferin e tij.

Që në nisje të bisedes Sara i vuri në pah akesorët e tij të shumtë, që sipas Eltonit, biznesmeni që ka deklaruar orientimine  tij gay, janë të tejet të kushtueshëm madje njërin e ka pasur dhuratë nga një partner i tij.

Eltoni theksoi së në Shqipëri ka shumë personazhe të njohur, të dyzuar seksualisht madje pohoi se njeh këngëtar e prezantues lajmesh gay. Shkoi më tej duke thënë se edhe një deputet i njohur ka pasur raport homoseksual me shoferin e tij, madje gjithë dikasteri ishte në dijeni.

https://youtu.be/hKG1YBD7HsU

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje