LAJMI I FUNDIT/ Var veten vajza ne Tirane, dyshimet

Ndaje

Nje vajze eshte gjetur i varur sot ne banese. Dyshohet se vajza u var sot rreth mesdites ne nje banese qe ndodhet pas pallatit te sportit ‘Asllan Rusi’ ne Tiranë.

Informacion Paraprak

Më datë 02.10.2018, rreth orës 11:20, mbrapa pallatit të sportit “Asllan Rusi”, dyshohet të jetë vetëvarur shtetasia E. Y., rreth 24 vjeçe, lindur në Mallakastër dhe banuese në Tiranë.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë, po punohet për sqarim të mëtejshëm të rrethanave.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje