Kërkesa e PD-së për të shkarkuar Peçin/ Nard Ndoka: T’i kërkosh babait të ndëshkojë djalin

Ndaje

Partia Demokratike i ka kërkuar sot kryeministrit Rama, shkarkimin e kryebashkiakut të Tepelenës, Tërmet Peçi, pasi ky i fundit i ka kënduar këngë diktatorit Enver Hoxha.

Për këtë kërkesë të PD-së, ka reaguar edhe kryetari i PDK-së, Nard Ndoka, i cili shprehet se nuk mund ti kërkosh babait të ndëshkojë djalin e tij.

POSTIMI I NDOKES:

Tritani; “padit” djalin te baba!

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje