Je mërzitur që nuk do luash me Ronaldon? Higuain jep përgjigjen befasuese

Ndaje

Gonzalo Higuain nuk ndjen keqardhje që nuk do të luajë me Cristiano Ronaldon te Juventusi.

Sulmuesi argjentinas sot është prezantuar te Milani, duke i dhënë fund qëndrimit dy vjeçar te Juventusi.

“Unë tashmë kam luajtur me të… nuk ndjej aspak keqardhje. Jam shumë i lumtur për këtë sfidë të re”, është përgjigjur Higuain.

Higuain te Milan do të mbajë fanellën me numër 9

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje