FOTO/Cmenden serbët:”Shaqiri na provokoi para ndeshjes”

Ndaje

Medait Serbe kanë publikuar disa foto të Shaqirit ku tek këpucët e tij ai ka flamurin e Zvicrës dhe të Kosovës.

Blic e ka quajtur këtë veprim si një provokim nga ana e lojtarit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje