Aksident me pasoje nje te plagosur ne Berat

0Shares
0
Foto Ilustruese

Një aksident me pasojë plagosjen e një 15-vjeçareja ka ndodhur në orët e mbrëmjes në Berat.

Policia bën të ditur se rreth orës 20:10 në lagjen “30 Vjetori”, pranë “Pastrimit Kimik”, shtetasi O.G, 29 vjeç, banues në Otllak, duke drejtuar mjetin tip “Renault” ka aksidentuar shtetasen A.V, 15 vjeç, banuese në Berat.

E plagosura ndodhet në Spitalin Rajonal Berat nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Berat drejtuesi i mjetit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje