NJOFTIM I PAZAKONSHËM/ Ka humbur një Iguana, kush e gjen ja me sa euro shpërblehet

0Shares
0

Nëpër muret, shtyllat apo pemët e qytetit, herë pas here nuk mungojnë njoftime për humbje sendesh personal, apo edhe kafshësh shtëpiake, si qenë e mace.

Ndërkohë, një njoftim i pazakonshëm është “shfaqur” këto ditë për humbjen e një kafshe “të rrallë”, shtëpiake, Iguana.

Pronari i saj ka “publikuar” një njoftim, nëpërmjet ët cilit kërkon ndihmë, duke vënë edhe një shpërblim.

“Ka humbur Iguana.

Nuk kafshon, është barngrënës.

Kush e gjen, do shpërblehet me 100 euro.

Ju lutem kontaktoni në 069 60 32 823”, njofton pronari i kësaj kafshe, njoftim që e shoqëron edhe me këtë “galeri” fotosh.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje