PD do të kërkojë komision hetimor për Meçollarin: Një hajdut që 18 vjeç s’mund të bëjë karrierë

0Shares
0

PD ka paralajmëruar sot, një tjetër kërkesë për një tjetër Komision Hetimor, parlamentar.

Këtë herë objekt i komisionit do të jetë hetimi i të kaluarës së negociatorit të marrëveshjes me Greqinë, Artur Meçollari.

“Pas kësaj mbledhje PD do të kërkojë Komision Hetimor. Artur Meçollari ka vjedhur që 18 vjeç. Ai s’mund të bëjë karrierë të pastër”, u shpreh deputeti i PD-së Flamur Noka, në përfundim të mbledhjes së sotme të Komisionit parlamentar të Sigurisë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje