Saimir Tahiri “shkarkon” nga Top Channel Sokol Ballën

Ndaje

Edhe pse përflitej nën zë, zbulohet konflikti dhe çfarë u bë shkak që Sokol Balla të largohej pas kaq shumë vitesh nga “Top Channel”.
Sipas “Dritare.net”, mësohet se gazetari i njohur është konfliktuar me drejtuesit e televizionit dhe shkak për këtë është bërë pikërisht intervista e Ballës me ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, intervistë e zhvilluar në apartamentin e Tahirit.
Thuhet se emisioni u prit keq, për shkak të mënyrës si ishte ndërtuar, duke krijuar pakënaqësi nga ana e drejtuesve.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje