FOTO/ Enca shokon fansat me veshjen e saj: Kush do pak?

Ndaje

Enca është një këngëtare mjaft provokuese, si në skenë ashtu edhe nè përditshmëri. Jemi mësuar që në profilin e saj të shohim foto ku ekspozohen jashte mase të gjitha pjesë e trupi. Mirepo fotoja e fundit i ka shokuar te gjithe. Enca shfaqet e veshur me nje bluze sportive ngjyre mustarde. Krahas fotos shkruan: Kush do pak?

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje