DETAJE/ Zbardhet plagosja në Burrel, ja kush është autori

0Shares
0

Është zbardhur plagosja e sapo ndodhur në qytetin e Burrelit. Mësohet se autori është Kevin Suçi, 19 vjeç banues në Burrel. Sipas burimeve të afërta me ngjarjen Suçi, ka plagosur 32 vjeçarin Akil Dedja në të dyja këmbët më pas i ka marrë dhe makinën dhe është larguar në drejtim të paditur.

Policia vijon te hetoje rreth ngjarjes dhje po kryen veprimet perkatese per kapjen e  autorit te plagosjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje