FOTO/ Enca ndryshon look totalisht

Ndaje

Këngëtarja e famshme Enca Haxhia është një nga femrat që sjellin risi herë pas here përsa i përket look-ut. Pavarësisht se bukuroshja shpesh ka përdorur paruke dhe extejshën, sot ajo na ka sjellë një ndryshim total në flokët e saj. Në foton e postuar në instagram shihet se Enca ka bere ombre dhe duket vertet bukur!

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje