ORA 14:00/ Topalli në konferencë për mediat, a do të shpallë kandidaturën për kreun e PD?!

0Shares
0

Jozefina Topalli ka njoftuar një konferencë për shtyp në orën 14:00.
Nuk dihet ende nëse ajo do të shpallë kandidaturën për të garuar për kreun e PD.
Deputetja demokrate u la nga Basha jashtë listave të PD.
Ndërkohë pas humbjes së thellë të PD-së, Topalli shpërtheu me një status kundër Bashës, duke bërë thirrje për protesta deri në largimin e Lulzim Bashës nga kreu i PD-së.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje