Tag: greqi

FOTO GALERI/ Greqi, goditet organizata e drejtuar nga shqiptari, 500 mijë...

Policia greke ka njoftuar asgjësimin e një organizate kriminale që trafikonte sasi të konsiderueshme kanabisi dhe kokaine në zona të ndryshme të Greqisë. Shumica e...

FOTO/ Telashet e shqiptarit në Greqi, pasi e liroi policia, e...

Nuk kanë fund telashet për një shqiptar në Greqi, i cili u arrestua tre ditë më parë për vandalizëm. Mbrëmjen e 13 dhjetorit, në sheshin...

Greqi, ndalohet anija me 10 ton kanabis, trafikantët shkëmbejnë zjarr me...

Një sasi rekord prej rreth 10 ton hashash u sekuestrua nga policia greke pranë brigjeve të Kretës, në një anije që ishte nisur nga...

PËRGJIMET/ Greqi, bllokimi i 1.6 tonë drogë, ja kodet që përdorte...

Media greke “Espresso”, ka publikuar ditën e sotme përgjimet e organit të akuzës në shtetin helen, për organizatën shumëkombëshe të trafikut të drogës që...

Trafikimi i 1.6 ton drogë, rrëfehet polici grek: Trafikantët na qëlluan...

Detaje të tjera janë zbuluar nga autoritetet greke lidhur me trafikantët e kapur me gomonen me 1.6 ton drogë që vinte nga Shqipëria. Në një...

VIDEO/ Basha: Rama-Xhafaj kapin 130 gr drogë, Greqia kap 1.6 ton...

Lufta e qeverisë kundër krimit dhe drogës ka qenë kryefjala e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në akuzat që ai lëshoi në drejtim...

Gjykata lë në burg tre skafistët, dëshmia e shqiptarit: Më morën...

Gjykata e Pireut në Greqi ka dhënë masën e sigurisë për 3 nga 11 të arrestuarit nga operacioni anti-drogë në Greqi, ku u kap...

VIDEO/ Greqi, trafiku i 1.6 ton drogë, si u qëllua skafisti...

Mediat greke i kanë kushtuar një rëndësi të veçantë operacionit të policisë ku u sekuestruan 1.6 ton kanabis dhe u arrestuan 11 persona, mes...

SKANDAL & FOTO/ Trafikantin shqiptar të 1.6 tonë drogë, policia shqiptare...

Pak ditë pas kapjes së gomones me 1.6 tonë kanabis në ujërat e Korfuzit, autoritetet policore shqiptare kanë tentuar e kryer kontrolle në banesat...

DETAJE/ Greqi, gomonen me 1.6 ton kanabis nga Shqipëria e zbuluan...

Pas operacionit që solli bllokimin e 1.6 tonëve kanabis pak ditë më parë në një ishull pranë Athinës, mediat greke shkruajnë se gomonia me...