Tag: Burri

Panik në Lushnjë, burri rreh ish-gruan në sy të fëmijëve dhe...

Një 46-vjeçar nga Karbunara e Lushnjës është arrestuar nga policia pasi tentoi të digjte banesën e ish-bashkëshortes së tij. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale...

Dosja e ngjarjes horror në Kavajë/Burri dogji gruan me qumësht të...

Detaje nga dosja e një ngjarje horror, e denjë për skenare filmash, në fshatin Gosë të Kavajës. Një burrë ka djegur gruan e tij...

Panik në familje, burri kërcënon me jetë gruan në Krujë, ndërhyn...

Një 48-vjeçar është arrestuar nga Policia e Krujës, pasi akuzohet për dhunë në familje. Në pranga ka rënë shtetasi A. E., banues në Larushkë të...

Histori frymëzimi për jetën, flet 84-vjeçari që i mbijetoi dy tërmeteve...

Ky është Hile Zefi, 84 vjeç i cili u ka mbijetuar dy tërmeteve të fuqishme në jetën e tij atij të vitit 1979 në...

DETAJE/Horror në Tiranë, ish-burri djeg me qumësht gruan në sy të...

“Ai tani është brenda, nuk kam më frikë…!” Këto fjalë thotë mes lotësh një grua me historinë e trishtë me një ish-bashkëshort të dhunshëm,...

DETAJE/Parandalohet krimi në familje, burrit nga Shkodra i sekuestrohet pistoletë me...

Policia ka parandaluar një ngjarje e rëndë në familje. Në pranga ka rënë  një 53 vjeçar i cili ushtronte dhunë psikologjike dhe kërcënonte bashkëshorten...

“Ma bëri ajo ku*va”, gruaja shpërthen në të qara kur pa...

Detaje të reja janë mësuar pas gjetjes së trupit të pajetë të 42-vjeçarit në Shkodër, pranë biznesit të tij. Arben Ishmaku, 42 vjeç, u gjet...

U gjet i pajetë me çiften pranë, policia jep detajet e...

Policia ka dalë me deklaratën zyrtare të ngjarjes në Shkodër, ku u gjet i pajetë një burrë. Sipas tyre, viktima është 42-vjeç dhe nuk...

LAJM I FUNDIT/Gjendet i pajetë një burrë në Shkodër, pranë vetes...

Një burrë është gjendur i pajetë në aksin Shkodër-Lezhë. Nga informacionet paraprake, thuhet se ngjarja në fjalë është regjistruar në fshatin Melgushe. Deri më tani...

FOTO/Nisi me dhunë, por kontrolli i policisë në shtëpi çon në...

Një situatë në familjen e tyre ka nxjerrë zbuluar si bashkëjetuesen dhe bashkëjetuesin. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë. Teksa burri dhunoi gruan e tij, policia...