VIDEO/ Nxënësit qëllojnë me pistoleta në oborrin e shkollës në Durrës, policia fsheh ngjarjen

Ndaje

Ngjarje  e rëndë në qytetin e Durrësit.

Siç shihet në videon e mëposhtme, e postuar nga ish kryeministri Sali Berisha, nxënësit qëllojnë me armë në ambientet e gjimnazit “Naim Frashëri”.

Sipas qytetarit që ka dërguar videon, ngjarja është mbajtur e fshehur nga ana e policisë.

“Qëllohet me armë zjarri në oborrin plot nxënës te gjimnazit Naim Frasheri në Durrës! Nerkopolicia si zakonisht fsheh krimin!”, shkruan ish-kryeministri, ndërsa poston më pas denoncimin e qytetarit dixhital.

“Persh dua tju derg nje vidio nga gjimnazi i naim fresheri ne dr ku adoleshenti ne prani te nxenesve dhe mesuesve qellon me arm ne ajer policia fsheh krimin”.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje