Bebe Rexha jep këshilla si të luftoni ankthin

Ndaje

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka rrëfyer përvojën e saj me ankthin ndërsa ka sugjeruar edhe mjetet se si mund të luftohet më lehtë nga ata që e kanë këtë problem.

Mesa duket Bebe e ka gjetur zgjidhjen se si të përballet me këtë problem. Ajo ka ndarë me fansat e saj disa nga praktikat që përdor për të luftuar ankthin.

Nëpërmjet një “Instastory”, këngëtarja e njohur shprehet se fansat që vuajnë nga ankthi duhet të bëjnë sa më shumë stërvitje.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje