‌Basha: Si sallam ke për të vajt.. Merr avokat. Keni pazare me bacen ne Selanik

Ndaje

“Jeni të përgjuar nga shërbimet partnere duke bërë pazar me Bacën në Sealnik”. Njw deklaratw e e fortë e Lulzim Bashës nga foltorja e parlamentit,  ka ardhur menjeherw pas  pas akuzave që lëshoi ndaj tij  kreut të grupit parlamentar socialist Taulant Balla.

Derrkuci më akuzon mua se kam dalë më vëllanë e personave që u dyshuakan se janë pas parave të Toyotës, nëse ai qenka e dyshuar pse nuk e keni arrestuar, e dyta ju keni vëllanë trafikant të dënuar të MB hani pini, ca standardi keni ju, arresojeni nëse ëhstë i dyshuar, por nuk është ai.

Jeni të përgjuar nga shërbimet partnere, nuk keni për ti shpëtuar dot kësaj ju, jeni të përgjuar duke bërë pazarin me bacën në Selanik. Ah sa keq se shërbimet tona flenë gjumë e keni kap shishin, por të tjerat nuk i kapni dot. Jeni të përgjuar duke i dhënë garaci, ua kanë vënë kryqin, por të madhin do do ua vënë shqiptarët shumë keq”, tha Basha.

Debatet

Basha: Jeni të përgjuar nga shërbimet partnere, nuk keni për ti shpëtuar dot kësaj ju, jeni të përgjuar duke bërë pazarin me bacën në Selanik…

Balla nga vendi: Baca ja ku është.. Një Bacë është Saliu është.. Ditmiri i thotë Padrino, por Baca Sali është.

‌Basha: Si sallam ke për të vajt.. Merr avokat..

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje