Tag: xhudist

Xhudisti kosovar shtrin përdhe xhudistin rus

Nuk kanë të ndalur sukseset e sportistëve kosovarë në xhudo dhe një i tillë u arrit kësaj radhe në garën që po zhvillohet në...