Tag: vella e moter

FOTO/Kush janë motër e vëlla që u ekzekutuan nga ish-dhëndri i...

Një krim i rëndë troditi Rrëshenin mbrëmjen e të martës. Fatmir Kolecaj ka vravë me automatik, motër e vëlla Esmeralda dhe Vladison Filopati përkatësisht...

VIDEO/Motër e vëlla të arrestuar shpërthejnë në lot para gjykatës, babai:...

Gjykata ka vendosur arrest me burg për Armand Lukanin dhe arrest shtëpie për  Amelda Elezin. Këtë paradite të së premtes në Gjykatën e Lezhës vëlla...