Tag: tutori

Nga tutor në hajdut biçikletash, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë

Një 39-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohet si autor i disa rasteve të vjedhjes së biçikletave. Sipas policisë, 39-vjeçari me iniciale L.Ç...

Investigimi zbuloi si organizohet prostitucioni në Korçë, policia vë në pranga...

Dy persona janë arrestuar në Korçë teksa akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, ndërsa policia ka shpallur një tjetër në kërkim. Po kështu është proceduar në...

Do trafikonin 20-vjeçaren në Gjermani për prostitucion, policia kap tutorin në...

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 31-vjeçar dhe kanë shpallur në kërkim dy bvashkëpunëtorët e tij pasi kanë tentuar të trafikonin në...