Tag: trejsi

Shpërthen mes VIP-ave, Roza Lati sqaron Encën: Artiste mos i jep...

Enca, këngëtarja me me shume ndjekës në rrjetet sociale, ishte e ftuar së fundmi në “Xing me Ermalin”, ku dhe foli mbi deklaratën e...

FOTO/Mediat e huaja shkruajnë për miss-in shqiptar: Ka punuar si kërcimtare...

Trejsi Sejdini, fituesja e kurorës së “Miss Universe Albania 2018”, është kthyer në qendër të vëmendjes. Këtë herë janë mediat e huaja ato që...