FOTO/Mediat e huaja shkruajnë për miss-in shqiptar: Ka punuar si kërcimtare erotike, e lidhur me një mafioz

0Shares
0

Trejsi Sejdini, fituesja e kurorës së “Miss Universe Albania 2018”, është kthyer në qendër të vëmendjes. Këtë herë janë mediat e huaja ato që shkruajnë për bukuroshen.

Mediat rozë në Spanjë, Tailandë, Indonezi, Filipine e shumë vende të tjera i kanë dedikuar artikuj. Ato iu referohen disa thashethemeve që qarkullojnë për të, lidhur me jetën private.

Referuar titujve të artikujve, për Trejsin shkruhet se profesioni i saj është balerinë ekzotike, e cila kërcen krejtësisht e zhveshur dhe se ka të dashur një mafioz shqiptar.

Trejsi do të përfaqësojë Shqipërinë në datën 16 dhjetor në Miss Universe. Të gjithë po flasin për Trejsin, duke e cilësuar si një ndër pretendentet për çmim.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje