Tag: shqiptaret ne britani

REPORTAZH I ‘THE SUN’/ Shqiptarët ulën çmimin e drogës dhe rritën...

E përditshmja britanike The Sun i ka kushtuar një rubrikë të veçantë historisë së një shqiptari vetëm 18 vjec. Media britanike shkruan se babai...