Tag: shqiepria

Do na përfaqësojnë në “Miss Globe”, kush u shpallën më të...

Blerta Veseli dhe Paula Mehmetukaj janë zgjedhur si më e bukura e Kosovës dhe Shqipërisë në “Miss Universe”. Të dyja modelet shqiptare do të përfaqësojnë vendet respektive...

FOTO/Prezenca e tij ogur i mbarë për Kombëtaren, ja kush ishte...

Një vizitor i veçantë u ndodh dje në stadiumin ku luhej ndeshaj kryesore për Kombëtaren. Granit Xhaka ka ndjekur nga afër ndeshjen Shqipëri-Moldavi, së...