Tag: rrumi

Sekuestrohet edhe makina e blinduar e “Rrumit”

Sekuestrohet makina e blinduar e Landi Muharremit, I njohur me pseudonimin 'Rrumi' nga Shijaku. Bllokimi është bërë në kuadër të operacionit Forca e Ligjit dhe...

Rrumi drejt sherimit te plote, shoqerohet me ambulance ne shtepi

Rrumi, Aleksandër Laho, i cili u plagos në atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoj la spitalin dhe u dergua sot në shtëpi i shoqeruar me...

“Dosje hetimore në makinë me ‘Rrumin'”, Manjani ironizon: O pika mu...

Ish-ministri Ylli Manjani ka ironizuar ngjarjen e fundit me atentatin ndaj Arjan Ndoj, dhe kètu i referohet informacioneve nga hetimet se ai kishte dhe...

Kush është “i forti” i Shijakut që u plagos në atentat...

Ky që shihni në foto është pikërish “Rrumi” i Shijakut, person me precedentë penalë, i cili ndodhet në spital, pasi u plagos në atentatin...

Gazetarja flet me prokurorin Ndoja në spital, zbulohen detaje dhe për...

Qendra e debateve televizive kete të hënë ishte atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, i cili eshte jashtë rrezikut për jetën dhe ndodhet në spital....

“Rrumi” ka vellane drejtor poste, ka 30 % te tokave ne...

“Kur një polic, një kriminel dhe një prokurorë rrinë bashkë, shteti ka rënë”. Kështu deklaron gazetarja e kronikës së zezë Klodiana Lala. E ftuar në...