Tag: peja

EMRAT/Dy vëllezërit vdesin brenda natës nga koronavirusi

Dy vëllezër nga Peja kanë ndërruar jetë brenda një natë në fshatin Novosellë. Mësohet se viktimat janë Mustafë dhe Zekë Zekaj, respektivisht 85 dhe 78...

Treni shtyp një person në Pejë, dëshmitari rrëfen detaje tronditëse:Dyshohet se...

Një person raportohet se ka vdekur mëngjesin e sotëm në Klinë, pasi është goditur nga treni. Dyshimet e para janë se ky person kishte...

I riu shqiptar humb jetën në vendin e punës, ngjarja e...

Një 23-vjeçar humbi jetën në vendin e punës. Mediat kosovare shkruajnë se i riu ishte nga komuna e Pejës dhe  ka humbur jetën teksa...