Treni shtyp një person në Pejë, dëshmitari rrëfen detaje tronditëse:Dyshohet se u hodh vetë para

Ndaje

Një person raportohet se ka vdekur mëngjesin e sotëm në Klinë, pasi është goditur nga treni. Dyshimet e para janë se ky person kishte dalë para trenit për të kryer vetëvrasje.

Një dëshmitar nga vendi i ngjarjes ka deklaruar se sipas atyre që ka marrë vesh nga vendi i ngjarjes, i ndjeri ka lënë një letër.

Sot në mëngjes treni duke ardhë nga Peja e ka shkel një person të ri e ka mbyt në vend. Krejt pasagjerët kanë mbetur në këmbë, i nderi sipas dëshmitarëve e kishte lënë një letër”, thotë ai.

Një gjë e tillë deri më tani nuk është konfirmuar as nga policia e as nga prokuroria.

//DRONI.al/
loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje