Tag: nis hetimet

Tërmeti/Prokuroria në Durrës regjistron çështjen penale, dy akuzat që hetohen

Prokuroria e Durrësit ka regjistruar çështjen penale që i referohet tërmetit të datës 26.11.2019 ku si pasojë e tij janë shembur një numër ndërtesash...

“Urdhër-arresti për Kajmakun”/SHÇBA nis hetimet për disa policë, dyshohet se dekonspiruan...

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave në Policinë e Shtetit ka nisur verifikimet për disa efektivë të Policisë, të cilët dyshohet se kanë...