Tag: nepal

23 nxënës dhe mësues humbën jetën në aksidentin e rëndë

Një ngjarje tragjike ndodhi ditën e sotme në Nepal, ku 23 persona humbën jetën dhe 14 të tjerë mbetën të plagosur, ndërsa një autobus...