Tag: milioneri

VIDEO/Tërhoqi vëmendjen në Kanë, milioneri grek 63-vjeçar i propozon të dashurës...

Një çift ka zgjedhur një mënyrë të çuditshme për të vjedhur vëmendjen në festivalin e Kanës. Mes qindra të njohurëve, ka patur dhe nga...

FOTO GALERI/ Milioneri festë luksoze me femra të zhveshur, ja çfarë...

Milioneri i duhanit, Travers Beynon i njohur si “Candyman” është komentuar rëndë nga kritikuesit pasi shpërndau fotografitë e femrave të zhveshura me logon e...