Tag: Meta compjuter teatri

Meta kerkon hetim nderkombetar per Teatrin

Presidenti Ilir Meta ka kerkuar hetim nderkombetar per Teatrin gjate nje bisede me drejtuesit e Evropa Nostra. Biseda e Metes: Një bashkëbisedim tepër i frytshëm dhe...