Tag: menyrat

10 mënyrat më të mira për të rritur nivelet e dopaminës...

Dopamina është një element i rëndësishëm kimik në tru që ka shumë funksione pozitive. Lidhet me  motivimin, kujtesën, vëmendjen dhe madje rregullimin e lëvizjeve...

MËNYRAT/ Sa e lehtë është të përgjosh Presidentin…?!

Pas deklarates se bere pak dite me pare nga kryetarja e LSI-se, Kryemadhi se edhe presidenti Meta eshte pergjuar, mund te lexoni me poshte...

VIDEO/ 3 mënyrat e vjedhjes së ARMO-s nga Edi Rama

Edi Rama e ndërtoi skemën e shitjes së ARMO-s për t’u pasuruar prej saj në tre mënyra: duke shitur 220 milionë euro naftë, duke...