Tag: masakron

FOTO & DETAJE/ E vrau dhe e ndau në pjesë me...

Një ditë pasi pranoi vrasjen e partneres së tij Khadija Bencheickh, mediat italiane kanë zbardhur dëshminë e Agim Ajdinajt. Burri 51-vjeçar nga Fieri ka...

Shqiptari rreh mjekun grek dhe i thyen këmbën

Një mjek i spitalit të Naousa në Greqi është dhunuar barbarisht nga një shqiptar, i cili kishte shkuar së bashku me bashkëshorten për të...