Tag: Mark molla

DETAJET/ Shkoder, plagoset ne deren e shtepise drejtori dhe i biri

Nga të shtënat Ne Shkoder kete pasdite ka mbetur i plagosur drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve, Mark Molla dhe i biri,  jofton policia e Shkodres. Ngjarja...