Tag: kapja

Sulmi ndaj hotelit në Drilon/Shkon në 7 numri i të arrestuarve,...

Policia e Shtetit ka njoftuar para pak minutash se ka shkuar në shtatë numri i të arrestuarve për të shtënat dhe terrorin në një...

Vrasja e taksistit, policia identifikon autorin, disa të shoqëruar në Nikël...

Krimet e Rënda në Policinë e Tiranës duket se kanë identifikuar autorin e vrasjes së taksistit 71-vjeçar Abdulla Budlla. Dy ditë pas krimit të mistershëm,...

Ish-presidenti: Balili shkon vetë në Prokurori, KM mburret se e kapi

Reagimeve për vetëdorëzimin e Klement Balilit i është bashkuar dhe ish-presidenti Bujar Nishani, i cili njihet gjithmonë për kritikat e tij ndaj qeverisë Rama. Nishani...

Kapet autori i masakrës me 8 të vdekur, policia jep detajet...

24-vjeçari Ridvan Zykaj është vënë në pranga në orët e para të mëngjesit të sotëm. Policia njoftoi kapjen e tij në orët e para...